poniedziałek, 04 lipiec 2016 15:48

Zrób zakupy na Mustache.pl i wygraj nocleg w sieci AccorHotels

Czytany 1405 razy
Napisał 

Czas trwania konkursu

2016-07-04 - 2016-07-10

Link do konkursu

Przejdź do strony z konkursem

Do końca:

Konkurs: Zrób zakupy na Mustache.pl i wygraj nocleg w sieci AccorHotels

Przetrwaj Euro2016 z drużyną przyjaciół Mustache.pl Poznaj naszą drużynę złożoną z entuzjastów i przyjaciół. Celne podania, olśniewające stylizacje i tysiące inspiracji - to cechy naszego składu, które pozwolą Ci stylowo przetrwać mistrzostwa. Nie musisz nawet lubić piłki nożnej. Co 2 dni będziemy odkrywać sylwetki naszych zwodników - możecie być pewni, że w naszej drużynie grają tylko mistrzynie i mistrzowie! Poznaj kolejnych zawodników i zobacz, jakie modowe smaczki przygotowali specjalnie dla Ciebie!

Chcesz więcej? Mamy też konkurs. Co tydzień do wygrania mistrzowskie nagrody. Weekend nad morzem? Nie ma sprawy! Najnowsze kolekcje naszych projektantów? Załatwione! Piłka z autografem Roberta Lewandowskiego? Proste!

Wystarczy, że do 10.07 zrobisz zakupy na Mustache.pl i w polu rabatu użyjesz kodu MISTRZOSTWO a już bierzesz udział w losowaniu nagród.


Zobacz również:
1. Wyrusz w podróż po winiarskim świecie
2. HIT robi imprezę
3. Konkurs foto-wakacyjny
4. Konkurs Philips PerfectCare Elite
5. Konkurs Wygraj wodę perfumowaną Katy Perry

Skomentuj

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone