poniedziałek, 19 wrzesień 2016 13:39

Startuje konkurs fotograficzny „Kadr na Balkon”!

Czytany 1039 razy
Napisane przez 

Czas trwania konkursu

2016-09-10 - 2016-09-30

Link do konkursu

Przejdź do strony z konkursem

Do końca:

Konkurs: Startuje konkurs fotograficzny „Kadr na Balkon”!

Konkurs fotograficzny dedykowany wrocławskim balkonom. Wybierz się na jesienny spacer po mieście i uwiecznij w kadrze swojego aparatu lub smartfona wrocławskie balkony.

Organizatorzy czekają na wasze zdjęcia do 30 września pod adresem [email protected]

Kadr na Balkon Główną ideą konkursu, jest skłonienie młodych Wrocławian (15-30 lat) do przyjrzenia się balkonom w naszym mieście i uwiecznienia w kadrze tych najbardziej intrygujących. Z mozaiki zdjęć powstaną album i mapa, które pokażą Wrocław z perspektywy jego balkonów.

Dlaczego balkony? 
Balkon to symbol niejednoznacznej przestrzeni miejskiej oraz soczewka różnorodności jego właścicieli. Mogą być namiastką ogrodu, przedłużeniem salonu czy zapomnianą pustka. Uczestnicy, zatrzymując w kadrze ich różnorodność stworzą autorski rys tożsamości miasta.

„Czekamy na zdjęcia obrazujące różnorodne oblicza wrocławskich balkonów, zarówno ze względu na ich przeznaczenie jak i także na zewnętrzny charakter zabudowy w której są umiejscowione”- podkreślają organizatorzy z Fundacji Tandem.

Jakie nagrody?
Dla autorów wyróżnionych zdjęć przyznane będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzone zdjęcia zostaną w albumie fotograficznym i mapie o wrocławskich balkonach oraz pokazane na pokonkursowej wystawie prac.

Gdzie przysłać zdjęcia?
Zdjęcia należy przesyłać na adres [email protected]

Kategorie, formularz i regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora, a bieżące informacje na facebook’u konkursu. Organizator konkursu jest Fundacja Tandem, a konkurs realizowany w ramach projektu „Historia w balkonie zaklęta” dofinansowano ze środków Samorządu Dolnośląskiego.


Zobacz również:
1. konkurs fb - do wygrania zaproszenie na koncert Grzegorza Turnaua
2. Rusza wielkie testowanie ORSALIT®! Zapraszamy!
3. Konkurs "Zabij nas tekstem"
4. Wygraj powieść „Namiętność niejedno ma imię”
5. KONKURS! WYGRAJ VOUCHER O WARTOŚCI 150 ZŁ W RESTAURACJI ABAŻUR – WARSZAWA

Skomentuj

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone