wtorek, 27 czerwiec 2017 10:28

Ogólnopolski Konkurs "Złota Nitka"

Czytany 1049 razy
Napisał 

Czas trwania konkursu

2017-06-12 - 2017-07-31

Link do konkursu

Przejdź do strony z konkursem

Do końca:

Konkurs: Ogólnopolski Konkurs "Złota Nitka"

O Konkursie

Konkurs skierowany jest do młodych projektantów mody (od 18 do 30 roku życia) – szczególnie studentów i absolwentów uczelni artystycznych i szkół projektowania ubioru – a także do wszystkich osób, dla których projektowanie jest pasją.

Hasłem tegorocznej edycji konkursu Złota Nitka jest AWANGARDA.

Nagrodą główną w konkursie jest 30 000 złotych oraz statuetka ZŁOTA NITKA. Zwycięzca dołączy też do grona finalistów międzynarodowego konkursu Łódź Young Fashion Award 2017 i będzie miał szansę na zdobycie kolejnej nagrody – aż 30 000 euro!

18 października 2017 roku, podczas uroczystej Gali Finałowej, 15 najlepszych kolekcji zaprezentowanych zostanie podczas pokazu mody. Jury złożone z przedstawicieli świata mody, designu oraz mediów wyłoni najlepszą z nich i uhonoruje laureata.

Zgłoszenia

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną kolekcję ubioru, która składa się z 10-12 sylwetek w rozmiarze 36/38 (dotyczy sylwetek damskich) oraz rozmiarze 48-50 (dotyczy sylwetek męskich).

Do I etapu konkursu przyjmowane są tylko zgłoszenia elektroniczne za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursu. Należy przesłać dokumentację fotograficzną i opis 5 sylwetek wybranych spośród całej kolekcji. Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu będą zobowiązani dostarczyć wszystkie realizacje wchodzące w skład kolekcji.

Organizatorzy

Organizatorami konkursu są Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Więcej na stronie: www.lodzyoungfashion.com/Main/Artykul/zlota-nitka


Zobacz również:
1. Konkurs z Harmonique
2. Wygraj gotówkę z Jumbster
3. Zabytkomania
4. Mieszkanie za Czytanie
5. Omiasto.pl rozdajemt fanty!

Skomentuj

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone