niedziela, 02 lipiec 2017 20:44

Konkurs Literacki PKPZin

Czytany 370 razy
Napisał 

Czas trwania konkursu

2017-06-30 - 2017-07-29

Link do konkursu

Przejdź do strony z konkursem

Do końca:

Konkurs: Konkurs Literacki PKPZin

Ogłaszamy konkurs literacki. Konkurs jest przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia. Aby wziąć w nim udział, autor powinien samodzielnie przesłać zestaw 5 wierszy lub jedną prozę w formacie rtf, doc lub docx.

Tematyka prac jest dowolna. Konkurs trwa od 30.06.2017 do 29.07.2017 roku. Prace należy przesyłać na adres [email protected]z dopiskiem "Konkurs Literacki". Godła i inne dane nie są wymagane.

Wybrane teksty zostaną opublikowane na łamach PKPZin, a zwycięskie zostaną nagrodzone nagrodami ufundowanymi przez sponsorów, których loga można znaleźć na naszej stronie. Przewidujemy nagrodzenie trzech osób. Każdy może przesłać dowolną ilość zestawów, z tym, że każdy zestaw należy przesłać w osobnym mailu.

O wynikach poinformujemy wyłącznie laureatów, na maila, z którego zostanie przesłany zestaw - do 05.08.2017 roku. Zestawy wysłane w innych formatach, nie przez samych autorów, w większej lub mniejszej ilości nie będą brane pod uwagę.

Zapraszamy i życzymy powodzenia! Sponsorzy: Studio Buffo Chaba Galapagos Gigant Giorre Hotel Białowieża Pod Gryfami Spokey Teatr Muzyczny w Lublinie Wiejska Chatka


Zobacz również:
1. Hakuro czy Zoeva? Wygraj jeden z dwóch zestawów pędzli!
2. Zakochane babeczki
3. Disnayland z Elefuntea.pl
4. Wygraj bilety do Teatru Kamienica!
5. Wygraj ścieżkę dźwiękową z filmu „Creed: Narodziny legendy”!

Skomentuj

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone