sobota, 19 sierpień 2017 12:27

Konkurs na reportaż

Czytany 272 razy
Napisał 

Czas trwania konkursu

2017-08-16 - 2017-10-20

Link do konkursu

Przejdź do strony z konkursem

Do końca:

Konkurs: Konkurs na reportaż

„Mam Muzykę… i chcę, żeby ta chwila trwała wiecznie”. „Mam Muzykę… dlatego muszę starać się bardziej”. „Mam Muzykę… i dzięki niej trwam w tym świecie”. Zakończenia zdania mogą być różne, tak jak różne są ludzkie historie. Niezmienna jest za to wielka litera określająca jego temat. Muzyka przez duże M, jako coś ważnego, drogiego, osobistego, coś, co w znacznym stopniu wypełnia życie bohatera i określa jego tożsamość. Wiemy, że po świecie krąży wiele niesamowitych, choć prawdziwych, opowieści o muzyce, które tylko czekają na spisanie. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie na reportaż „Mam Muzykę..”. Konkursie adresowanym do młodzieży, jako że to w młodości muzyka najbardziej inspiruje, dodaje odwagi, wzrusza; jest wolnością – jest najcenniejsza. I chyba nikt, tak jak nastolatkowie, nie potrafi docenić jej wartości. Tematy reportaży mogą być przeróżne. Może przeżyłeś niesamowitą przygodę na letnim festiwalu albo swoim pierwszym prawdziwym koncercie, może znasz muzyka, który jest dla Ciebie wzorem, może sam masz zespół a wraz z nim wiele perypetii, albo szkoła muzyczna rujnuje Ci życie. Co Cię wkurza, co zachwyca kiedy słyszysz muzykę? Możesz pisać o sobie, swoich bliskich lub osobach, których jeszcze nie poznałeś (napisanie reportażu będzie dobrym powodem, by zawrzeć znajomość). Wierzymy, że pomysł na świetny reportaż pojawi się, gdy tylko szczerze (ty lub twój bohater) dokończysz zdanie „Mam muzykę…”.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Kultury, Reportażu, Aktywizacji i Integracji Społecznej FARKA.

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 14-19 lat. Opis Tematyka Prac Konkursowych musi być związana z muzyką. Każdy uczestnik może przesłać jeden reportaż literacki, który powinien obejmować nie więcej niż 20 stron znormalizowanego maszynopisu (wydruk komputerowy o parametrach: interlinia 1,5 wiersza, czcionka Times New Roman 12). Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach. Prace wydrukowane w 3 egzemplarzach wraz z formularzem zgłoszeniowym i dowodem wpłaty za udział w konkursie należy przesłać pocztą na adres korespondencyjny Fundacji FARKA (Uwaga! Jest on inny niż adres siedziby). Szczegóły w regulaminie na stronie www.farka.com.pl lub www.press.farka.com.pl

Opłata za udział w konkursie wynosi 20 zł.

Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Organizator zastrzega sobie możliwość przyznania nagród dodatkowych i wyróżnień. 


Zobacz również:
1. Dokąd chcesz się wybrać?
2. „FRUGO FLIP BOTTLE CHALLENGE”
3. Wygraj akcesoria Lenovo w Sferis
4. Planszówka na majówkę – wygraj wybraną grę! KONKURS
5. “WYGRAJ OBÓZ Z GWIAZDAMI I DAJ SZANSĘ INNYM!”

Skomentuj

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone