piątek, 01 wrzesień 2017 05:45

Wygraj NETFLIX!

Czytany 712 razy
Napisał 

Czas trwania konkursu

2017-09-01 - 2017-09-30

Link do konkursu

Przejdź do strony z konkursem

Do końca:

Konkurs: Wygraj NETFLIX!

Co można wygrać? W konkursie wrześniowym do wygrania są trzy konta na Netflixie. Dają one dostęp do czterech ekranów i jakości Ultra HD.

Co należy zrobić?

Wystarczy napisać recenzję lub opisać aktualne zdarzenie ze świata popkultury, sztuki, mediów lub technologi. Możecie również pobawić się w publicystykę. Do wyboru, do koloru. Najważniejsze, żeby tekst był na poziomie i nie był suchą informacją, a opinią. Tylko takie rzeczy publikujemy.

Kto może wygrać?

Nagrodzone zostaną trzy osoby z największą liczbą wyświetleń nadesłanych artykułów. Konkurs trwa przez cały wrzesień. O wynikach poinformuję czytelników na Facebooku między 14 a 16 października. Z wygranymi skontaktuję się w tym czasie za pomocą Messengera.

Jak zwiększyć swoje szanse?

Wygrać można tylko raz w miesiącu, więc nie ma opcji na zgarnięcie trzech kont przez jedną osobę. Jednak piszcie i nadsyłajcie teksty do woli, gdyż liczba wyświetleń będzie kumulowana. Jeśli ktoś napisał jeden tekst, który miał 1000 wyświetleń, a ktoś inny trzy, które miały po 400, wtedy wygrywa osoba z trzema tekstami.

Podpowiem, że możecie zwiększyć swoje szanse, udostępniając swój tekst w mediach społecznościowych oraz wśród znajomych.

Jakie są warunki?

Jakość jest najważniejsza. Tekst nie powinien zawierać mniej niż 300 słów. Należy go przesłać przez nasz bajecznie prosty w obsłudze panel dodawania treści, który możecie znaleźć pod tym linkiem. O zasadach dodawania dowiecie się więcej z podstrony Dodawanie własnych artykułów.

W razie pytań piszcie na email [email protected]


Zobacz również:
1. Znajdź różnice i wygraj weekend w INTER-NATURA w Głęboczku!
2. "Piękno lasu"
3. „Najkonkurs”
4. Walentynkowy konkurs z Pozamiatane.pl
5. Wygraj klocki LEGO® z Orange

Skomentuj

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone