sosrodzice

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Wakacje już za nami. W powietrzu czuć już zapach jesieni. Jednak nic straconego. Piękne chwile można zatrzymać na dłużej...we wspomnieniach. 

 Błękitne tak jak niebo, na które patrzysz, by marzyć? A może zielone, jak trawa i liście, które rodzą się każdej wiosny? Być może jest to kreatywny fiolet lub dynamiczna czerwień?  

Co robisz, gdy masz wolny czas? Jaka czynność Cię relaksuje i pochłania bez reszty? 

Czy jesteś gotowa na lato? Możesz jechać już na wakacje? Jeśli tak, to świetnie. Możesz wziąć udział w naszym konkursie! Odpowiedz na pytanie, jak przygotowujesz się na gorące dni? Co robisz, by uzyskać gładką skórę gotową na piękną opaleniznę?  

Każda kobieta jest piękna. Każda ma w sobie coś, co ją wyróżnia i czyni wyjątkową. Annabelle Minerals odkrywa niesamowitą moc każdej z nas, poprzez proponowanie produktów będących połączeniem kosmetyków służących do makijażu i do pielęgnacji. Wszystko to w oparciu o cztery mineralne składniki: rozświetlającą mikę, matujący tlenek cynku, kryjący i chroniący przed słońcem dwutlenek tytanu oraz nadające kolor tlenki żelaza. Tylko cztery składniki a mnóstwo korzyści pozwalających podkreślić naturalne piękno bez efektu maski. Wszystkie kosmetyki Annavelle Minerals są delikatne, hipoalergiczne, doskonałe dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. 

"Księga snów" to trzecia część cyklu o nieskończoności Niny George. Napisana w taki sposób, że chłonie się każde jej zdanie. Przejmująca i emocjonująca, poruszająca wszystkie najpiękniejsze emocje. Idealny towarzysz zimowych wieczorów. 

Znasz domowe sposoby na piękny wygląd? Być może masz wypróbowane maseczki z produktów spożywczych, a może przygotowujesz płukanki do włosów?

Ile Twoje dziecko wie o Świętym Mikołaju? Być może zadało Ci zabawne pytanie na temat najbardziej lubianego Świętego? Odpowiedz i wygraj dedykowaną Twojemu dziecku wiadomość w formie video od Świętego Mikołaja. W specjalnym nagraniu Mikołaj zwraca się po imieniu do Twojego dziecka, sprawdza, czy znajduje się na liście grzecznych dzieci. Video jest utrzymane w magicznej, świątecznej atmosferze, robi niesamowite wrażenie. Specjalnie od Elfi, listymikolaja

W tym roku byłaś niegrzeczna? Wspaniale! Zatem zadbaj o prezent dla swojego dziecka. Podaruj maluchowi coś niesamowitego. Prawdziwy spersonalizowany list w formie viceo od Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj mówi po imieniu do Twojego dziecka, maluch widzi swoje zdjęcie na ekranie komputera, Mikołaj sprawdza, czy dziecko jest na liście grzecznych dzieci.

"Tymczasem" to powieść idealna na jesienne wieczory. Wystarczy wziąć ją do ręki, usiąść wygodnie w fotelu i zatopić się w lekturze. Już w kilka chwil, po pierwszych zdaniach poznamy główną bohaterkę, która ma ambitne plany, wielkie marzenia i problem z "tymczasowością" wybieranych rozwiązań. Na głowie kredyt, który coraz ciężej spłacać, długą listę zobowiązań, kapryśne klientki i poczucie braku sensu

Strona 1 z 6

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone