Panel reklamodawcy

 
Konkursidła skupiają sympatyków dobrej zabawy z całego kraju i w każdym wieku. To doskonałe miejsce na prezentację firmy, oferty bądź produktu, budowanie wizerunku i zdobycie nowych sympatyków.
 
We współpracy z agencją reklamową adStone przeprowadzamy tradycyjne oraz niestandardowe kampanie reklamowe promujące konkursy i nie tylko. Szczegóły znajdują się w regulaminie reklam oraz cenniku dostępnym po wcześniejszym kontakcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (możesz również skorzystać z formularza kontaktowego) lub telefonicznym (61 661 04 41).
 
Regulamin reklam
1.       Zamieszczanie reklam w serwisie jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem Administratora portalu lub poprzez sieć partnerską Google.
2.       Koszty poszczególnych kampanii i narzędzi reklamowych reguluje cennik reklam lub indywidualne ustalenia z Administratorem portalu.
3.       Koszty promocji na portalu regulowane są poprzez:
•         czas trwania kampanii,
•         ilość wyświetleń w serwisie, 
•         przygotowania baneru bądź wykorzystanie materiałów reklamodawcy,
•         wykupywanie pojedynczych narzędzi bądź pakietów.
4.       Oferowane usługi i narzędzia reklamowe reguluje oferta pod adresem http://konkursidla.pl/cennik.html
5.       Grafiki dostarczone przez Reklamodawcę muszą spełniać wymogi podane wcześniej w zleceniu przez Administratora.
6.       Reklamodawca ponosi pełną odpowiedzialność za treść reklam umieszczonych w serwisie. 
7.       Administrator portalu ma prawo w każdej chwili odmówić emisji reklam naruszających prawo lub dobre obyczaje.
8.       Reklamodawca ponosi też odpowiedzialność za wszelkie straty poniesione przez portal, wskutek zamieszczania treści sprzecznych z obowiązującym prawem, dobrymi obyczajami, zasadami etyki lub naruszających dobra innych osób.
9.       Administrator portalu zastrzega sobie prawo do czasowego zwiększenia lub zmniejszenia funkcjonalności serwisu ze względu na prace techniczne lub inne nieprzewidziane utrudnienia w funkcjonowaniu lub dostępności systemu.
10.    Reklamodawca wyraża zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną.
 
 

© 2013 Konkursidła.pl  | Wszelkie Prawa Zastrzeżone